جلسه ارزيابي عملكرد ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد برگزار شد

جلسه ارزيابي عملكرد ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد برگزار شد


جلسه ارزيابي عملكرد ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه ای که با حضور فرماندار و سایر اعضاء ستاد دهه فجر شهرستان برگزار شد کمیته های برتر ستاد دهه فجر بهاباد معرفی و از زحمات و تلاش های مسئولین کمیته ها تقدیر و تشکر شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین کمیته ها، حفظ و صیانت از آرمان های انقلاب و شهدا را وظیفه همه دانست و افزود: باید همیشه و در طول سال با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی بیش از پیش پیام های انقلاب را به طور صحیح به نسل های آینده منتقل کنیم.

"مصطفی سالاری" افزود: استکبار جهانی با توجه به وحدت، انسجام و حضور مردم در صحنه ها نسبت به ملت ایران تصمیم گیری می کند.

وی درخصوص ارزیابی صورت گرفته توسط کمیته نظارت و ارزیابی گفت: با ارزیابی کمیته ها ضعف ها و کاستی ها مشخص می شود تا در سال های آینده اصلاح شود.

در ادامه جلسه دبیر ستاد دهه فجر شهرستان با اشاره به برنامه ریزی و اجرای برنامه های جدید در دهه فجر امسال گفت: با بررسی انجام شده برنامه های کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان 90 درصد و برخی از کمیته ها نیز 100 درصد اجرایی شده است.

 "علیرضا تیموری" علت عدم اجرای بعضی از برنامه ها را بدی آب و هوا اعلام نمود.

در ادامه جلسه بخشداران مرکزی و آسفیچ و سایر اعضاء ستاد دهه فجر شهرستان برنامه های اجرا شده توسط کمیته مربوطه را ارائه داده و توضیحاتی در خصوص برنامه ها بیان نمودند.

در پایان طی ارزشیابی کمیته نظارت و ارزیابی ستاد دهه فجر شهرستان، "کمیته ایثارگران، بسیج و نیروهای مسلح"، "کمیته فرهنگیان، دانش آموزی و دانشجویی" و " كمیته كودک و نوجوان" به عنوان کمیته های برتر معرفی و از مسئولین آنها تقدیر و تشکر شد.

همچنین با اهداء لوح تقدیر از مسئولین ساير کمیته ها جهت اجرای شايسته برنامه های دهه فجر نیز تقدیر و قدردانی شد.