جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد ولیعصر(عج) بهاباد برگزار شد

جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد ولیعصر(عج) بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در شامگاه روز 22 بهمن 98 مراسم جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باحضور امام جمعه بهاباد، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، دبیر ستاد دهه فجر شهرستان، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در مسجد ولیعصر(عج) بهاباد برگزار شد.

امام جمعه بهاباد در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشکوه و حماسی مردم شهرستان بهاباد در راهپیمایی 22 بهمن گفت: استکبار جهانی در همه عرصه های مختلف از آغازین سال های انقلاب سعی کرده است این نظام را شکست دهد اما خداوند در همه عرصه های مختلف انقلاب را یاری رساند.

"حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ابراهیمی بشکانی" به خدمات صورت گرفته بعد از انقلاب در بهاباد که مهمترین آنها شهرستان شدن بهاباد بود پرداخت و گفت: ایجاد زیرساخت های عمرانی و به اوج رساندن مشارکت مردمی در عرصه های سیاسی از برکات انقلاب اسلامی است.

وی با آینده پیش روی شهرستان اشاره نمود و با تأکید بر اهمیت و ضرورت فراگیری مدارج عملی جهت استفاده از نیروهای بومی از جمله در معادن و صنایع گفت: بحمدالله با پیگیری مسئولین استان و شهرستان شاهد هستیم که برخی صنایع و کارخانجات در شهرستان به زودی راه اندازی خواهد شد که نیاز به نیروی انسانی در رشته مربوطه خود را دارد.

حجت الاسلام بشکانی در این رابطه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: نسل سوم و چهارم باید نسل عالم، باسواد و متخصص باشد تا بتوانیم پیشرفت های زیادی داشته باشیم.

اجرای سرود، مسابقه پانتومیم، شعر و بیان خاطراتی از انقلاب از دیگر برنامه های این جشن بود.