جشن زیر سایه خورشید در بیت الرضای بهاباد برگزار شد

جشن زیر سایه خورشید در بیت الرضای بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جشن زیرسایه خورشید همزمان با دهه کرامت برای هفتمین سال متوالی سه شنبه شب 18 تیرماه 98 با حضور تعدادی از خدام اعزامی حرم رضوی، "محمد هوشمند" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مجموعه فرهنگی بیت الرضا(ع) شهر بهاباد برگزار شد.

حجت الاسلام محمد رضا خاتمی سرپرست کاروان اعزامی خدام رضوی به بهاباد گفت: پرچم بارگاه ملکوتی امام هشتم در میان مردم پشتوانه قرآنی دارد.

وی تصریح کرد: جشن‌های زیرسایه خورشید برای دوازدهمین سال متوالی است که در سراسر کشور برگزار می‌شود و در بهاباد برای هفتمین سال است که برگزار شد.

خاتمی با بیان اینکه این جشن بهترین فرصت برای گسترش مکتب اهل بیت است، افزود: جشن یادشده ارتباط مردم را با بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) بر قرار می‌کند و یک رویداد بزرگ فرهنگی است.

وی اضافه کرد: جشن‌های بین المللی زیر سایه خورشید می‌توانند در بعد فرهنگی بسیاری از توطئه های دشمنان را علیه انقلاب و نظام اسلامی خنثی کند.

خاتمی با بیان اینکه پیام کاروان در شهرها و روستاها بیعت مجدد با امام رضا (ع) است، تاکید کرد: باید فرهنگ رضوی را در جامعه به صورت تبلیغی، عملی ترویج و توسعه دهیم.