جشن ازدواج علوی برای 54 زوج جوان شهرستان بهاباد برگزار می شود

جشن ازدواج علوی برای 54 زوج جوان شهرستان بهاباد برگزار می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به منظور برنامه ریزی و هماهنگی برگزای جشن ازدواج علوی برای 54 زوج جوان شهرستان بهاباد جلسه ای به ریاست فرماندار بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی(ع)، جشن ازدواج علوی برای 54 زوج جوان شهرستان بهاباد با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود، گفت: سبک زندگی حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) در خانواده ها باید نهادینه شود.

"محمدمهدی خانی زاده" با تأکید بر اینکه جهت ترويج فرهنگ ازدواج آسان باید تلاش بیشتری صورت گیرد و همه چه مسئولین و چه خانواده ها، باید در راستای برطرف نمودن موانع ازدواج جوانان اقدام نمایند گفت: بسته های فرهنگی به مبلغ سی میلیون ریال توسط ناحیه مقاومت بسیج با مساعدت فرمانداری و مجمع خیرین شهرستان و مبلغ 100 تا 200 میلیون ریال کارت هدیه از طرف بنیاد علوی جهت خرید جهیزیه به زوجین در این مراسم اهدا می گردد.

وی با بیان اینکه در راستای برگزاری کنگره ملی شهدا در بهاباد مبلغ 100 میلیون ریال وام قرض الحسنه به نه نفر با اولویت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران به زوج های حاضر در این مراسم اعطا می گردد، افزود: با مساعدت فرمانداری مبلغ 20 میلیون ریال وام قرض الحسنه به بقیه زوجها پرداخت می گردد.

خانی زاده تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد زوجین شرکت کننده در این جشن که مددجوی کمیته امداد و بهزیستی باشند تا پایان سال جاری از پرداخت 100 درصد عوارض شهرداری معاف بوده و بقیه زوج ها مشمول 20 درصد تخفیف باشند و دیگر نهادهای خدمات رسان نیز در چهار چوب ضوابط قانونی تخفیفات ویژه را تا پایان سال 1399 به زوجین ارائه می دهند.

 

مطالب مرتبط

جشن پیوند علوی برای 55 زوج در بهاباد برگزار شد