تیم های رباتیک شهرستان بهاباد درخشیدند

تیم های رباتیک شهرستان بهاباد درخشیدند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از خانواده رباتیک شهرستان بهاباد؛ در هشتمین دوره مسابقات کشوری ابتکارات و نوآوری دانش آموزی خانواده رباتیک شهرستان بهاباد موفق شد نه مقام کشوری مهم کسب نماید.

دانش آموزان بهابادی که در رشته های مختلف به صورت انفرادی و تیمی هشتمین دوره مسابقات کشوری ابتکارات و نو آوری های دانش آموزی شرکت نموده بودند موفق به کسب رتبه های کشوری به شرح ذیل شدند.

رشته پارک نوری:
علی شیرزادی
رشته حمل جعبه:

مقام اول: غزاله قاسمی
مقام دوم: مهدیه احمدپور
مقام سوم: فاطمه صادقی
رشته ربات خدمت رسان
مقام سوم: مهدیه دهقان، فاطمه قاسمیان
رشته ربات فوتبالیست دبستان:
مقام اول: علی رفیعی، محمدنبی زاده
مقام سوم: امیررضا دهقان
رشته ربات فوتبالیست دبیرستان:
مقام دوم: سیدعلی هاشمی
مقام سوم: محمد امین فلاح
گفتنی است تیم های بهاباد در رشته های رالی و خدمت رسان و جنگجوی دبیرستان دوره اول مقام چهارم را کسب کردند.

شایان ذکراست مراسم پایانی هشتمین دوره مسابقات کشوری ابتکارات و نوآوری های دانش آموزی با حضور استاندار، مدیر کل آموزش و پرورش، رئیس پارک علم و فناوری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد و مدیر پژدهش سرای دانش آموزی در یزد برگزار و جوایز و لوح نفرات و تیم های برتر مسابقات به آنها اهدا گردید.

با تبریک این موفقیت بزرگ به این عزیزان، خانواده محترم آنها و خانواده رباتیک بهاباد، از تلاش و کوشش همه این عزیزان، پژوهش سرای دانش آموزی بهاباد و به ویژه مربی پرتلاش و خستگی ناپذیر و سرپرست خانواده رباتیک جناب مهندس زینلی تقدیر و تشکر نموده و برایشان آرزوی موفقیت های بیشتر و بهتر داریم.

هشتمین دوره مسابقات ابتكارت ونوآوری دانش آموزی با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، وزارت آموزش وپرورش ، كمیسیون ملی یونسكو و دانشگاه upm مالزی توسط پارک علم و فناوری یزد 4 و 5 آذرماه در محل دانشگاه یزد برگزار شد.