تکمیل جاده کمربندی بهاباد ـ چادرملو مورد بررسی قرار گرفت

تکمیل جاده کمربندی بهاباد ـ چادرملو مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه ای با حضور فرماندار بهاباد، مدیر مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو، معاون برنامه ریزی و‌ هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،  رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد و رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان، تکمیل جاده کمربندی بهاباد ـ چادرملو مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه کمربندی بهاباد ـ چادرملو باعث کاهش تردد وسایل نقلیه سنگین از داخل روستاهای قرار گرفته در این مسیر می شود بر تکمیل هرچه سریعتر این کمربندی تأکید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: این کمربندی علاوه بر کاهش ترافیک بیش از حد، نقش مهمی در جلوگیری از بروز سوانح و خطرات ناشی از تردد وسایل نقلیه سنگین در داخل روستاها دارد.

وی اظهار امیدواری نمود: انتظار می رود با همکاری چادرملو، اقدام عملی برای اجرایی شدن این پروژه انجام شود.

"مظاهر تیموری" رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هم با بیان اینکه مشخصات راه های روستایی با راه های دیگر متفاوت است گفت: حمل بار با ظرفیت بالا به معابر روستایی آسیب وارد می کند.

"سیدمحمد ابریشمی" مدیر مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو با اعلام آمادگی برای تکمیل این مسیر گفت: تلاش می کنیم این پروژه را در اولویت قرار داده تا به انجام برسانیم.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد در اسرع وقت برآورد مالی تکمیل این مسیر از جمله احداث پل، ابنیه فنی و آسفالت آن تهیه شود تا در آینده نزدیک با مشارکت معدن چادرملو آسفالت شود.

گفتنی است مسیر این کمربندی به طول 15 کیلومتر از روستای درب هنز تا کارخانه کیمیاداران می باشد.