توسعه روستاها باید متناسب با شرایط و پتانسیل هرروستا باشد

توسعه روستاها باید متناسب با شرایط و پتانسیل هرروستا باشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ سرپرست بخشداری آسفیچ، دهیار و تعدادی از معتمدین و اعضای شورای اسلامی آسفیچ با فرماندار بهاباد دیدار نمود.

 

فرماندار بهاباد به توجه درخواست بخش آسفیچ برای راه اندازی شهرداری در این بخش به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به روستاها اشاره نمود و گفت: از محل پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به دهیاری‌ها کارهای بسیاری می توان در روستاها انجام داد که در صورت راه اندازی شهرداری در آسفیچ این مبلغ کمتر و به ضرر این بخش خواهد شد.  

 

"محمدمهدی خانی زاده" در خصوص سرمایه گذاری در بخش آسفیچ گفت: سرمایه گذاری هایی که صورت می گیرد باید هم رفاه مردم مد نظر قرار گیرد و هم صرفه اقتصادی برای سرمایه گذار داشته باشد.

 

وی باتوجه به وجود پتانسیل های بخش آسفیچ خواستار توجه به صنعت گردشگری شد و گفت: روستاها باید متناسب با شرایط و پتانسیل هرروستا و مسائل زیست محیطی، توسعه یابد.

 

در این دیدار مسئولین آسفیچ ضمن عرض تبریک انتصاب خانی زاده به عنوان فرماندار بهاباد، هرگونه همکاری و حمایت خود را برای پیشبرد اهداف و توسعه شهرستان اعلام نمودند.

 

همچنین در ادامه توسط سرپرست بخشداری و شورای اسلامی آسفیچ مطالبی در خصوص مشکلات و نیازهای بخش آسفیچ از جمله گازرسانی، آبیاری تحت فشار، گردشگری، پمپ بنزین و شهرداری مطرح شد و تصمیماتی اتخاذ شد.