توزیع گاز مایع در شهرستان بهاباد الکترونیکی می شود

توزیع گاز مایع در شهرستان بهاباد الکترونیکی می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان بهاباد صبح امروز شنبه 25 مردادماه 99 به منظور تشریح دستورالعمل اجرایی توزیع الکترونیکی گازمایع با استفاده از کارت بانکی، به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد با بیان اینکه در راستای تحقق دولت الکترونیک و بر اساس تصمیم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، توزیع گاز مایع به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد گفت: توزیع گاز مایع از اول شهریورماه سال جاری با استفاده از کارت بانکی برای کلیه خانوارهایی که از نعمت گاز طبیعی برخوردار نیستند و سایر مصرف کنندگان نیازمند به استفاده از این فرآورده انجام می شود.

"محمد باقری" همچنین بر همکاری کلیه ادارات و ارگان های شهرستان به منظور اجرای موفق این طرح و همچنین اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تأمین کپسول گاز مایع مورد نیاز اهالی روستاهای شهرستان تا ثبت نام کلیه متقاضیان در سامانه تأکید نمود.

در پایان این جلسه مقرر گردید به منظور حفظ سلامت و جلوگیری از ترددهای غیر ضروری روستاییان عزیز، مأمورین شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان پس از هماهنگی با شورای اسلامی در محل روستا حضور یافته و نسبت به ثبت نام اهالی در این سامانه اقدام نمایند.

اهالی محترم ساکن در کلیه روستاهای بخش آسفیچ و روستاهای فاقد گاز طبیعی بخش مرکزی و سایر مصرف کنندگان گاز مایع لازم است با مراجعه به پایگاه اینترنتی newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت در این سامانه اقدام نمایند.

گفتنی است به منظور ساماندهی روند توزیع گاز مایع و احراز هویت مصرف کنندگان گاز مایع و تخصیص سهمیه، طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع با کارت بانکی از اسفندماه گذشته در برخی از استانها آغاز شده و از ابتدای شهریور ماه در استان یزد اجرایی خواهد شد.