تقدیر و تشکر ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد از نقش آفرینی مردم در دهه فجر

تقدیر و تشکر ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد از نقش آفرینی مردم در دهه فجربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم که در طول دهه فجر با نقش آفرینی مؤثر و اجرای برنامه های مختلف در بزرگداشت این ایام همت گماردند تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

... وَلَا یطَئُونَ مَوْطِئًا یغِیظُ الْكُفَّارَ وَلَا ینَالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَیلًا إِلَّا كُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صَالِحٌ (توبه/ 120)

"... و هیچ گامى که موجب خشم کافران مى شود برنمى دارند و ضربه اى از دشمن نمى خورند مگر این که بخاطر آن، عمل صالحى براى آنها نوشته مى شود"

سلام بر شهیدان و امام شهیدان و درود بر فجر آفرینانی که نهال دهه فجر همواره به همت والایشان یادگار و ماندگار مانده است. در طلیعه‌ سی و نهمین بهار آزادی و عزت و پیروزی انقلاب اسلامی، مردم آگاه و بصیر شهرستان دارالولایه بهاباد همگام و همدل با ملت غیور ایران اسلامی حضوری پرشور و کم نظیر در راهپیمایی حماسی 22 بهمن داشته و با نمایش وحدت و شور انقلابی خود مشت محکمی بر یاوه گویی های حاکمان تازه به دوران رسیده استکبار جهانی به رهبری آمریکا و ارتجاع منطقه زدند و پایداری و ایستادگی خود در راه آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را به نمایش گذاشتند.

ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بهاباد به خاطر این بصیرت و زمان شناسی ملت بزرگ ایران با شکرگزاری به درگاه خداوند منان، وظیفه خود می داند از مردم همیشه در صحنه و آگاه شهرستان بویژه خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران که در ایام الله سی و هشتمین سالگشت دهه فجر انقلاب اسلامی در جشن‌ها و مراسم برگزار شده در شهرها و روستاها شرکت گسترده داشته اند، قدردانی نماید.

همچنین از كمیته های 16 گانه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر و نیز شوراهای اسلامی شهر و روستاها، گروه های هنری و نمایشی، کانون های فرهنگی هنری مساجد، هیئات مذهبی، پایگاه های مقاومت بسیج، مؤسسات قرآنی، باشگاه ها و تیم های ورزشی، روحانیون و طلاب، فرهنگیان و اساتید، دانش آموزان و دانشجویان، اصناف و بازاریان و سایر اقشار مختلف مردم که در طول این دهه مبارک با نقش آفرینی مؤثر و اجرای برنامه های مختلف به صورت خودجوش در بزرگداشت این ایام و تبیین و انتقال مفاهیم غنی انقلاب اسلامی همت گماردند، صمیمانه تشکر نموده و موفقیت و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نماییم.

ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی

شهرستان بهاباد