تقدیر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد از گروه هنری آزاد بهاباد

تقدیر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد از گروه هنری آزاد بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در مراسمی که یکم مرداد98 با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد با اهداء لوح تقدیری از سوی "احمد ترحمی" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد از اعضای گروه فرهنگی هنری آزاد بهاباد در اجرای نمایشنامه "میز کاری به وسعت همت"  با اهداء هدیه و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

معاون فرماندار در این مراسم طی سخنانی با تقدیر و تشکر از اجرای زیبای این گروه هنری به اهمیت و نقش تئاتر در انتقال مفاهیم اجتماعی به جامعه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی پرداخت.

"محمد هوشمند" به برنامه های تهاجم فرهنگی دشمن در جهت افزایش مشکلات در حوزه اجتماعی اشاره نمود و بر استفاده از زبان هنر و تئاتر برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه تأکید کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با بیان اینکه تئاتر مذکور با کمترین امکانات و توسط کودکان اجرا شد گفت: این کار شروعی برای کارهای جدید است و چه خوب است این امر از سنین پایین و در مدارس ابتدایی رخ دهد.

"مهدی اسماعیل زاده" همچنین با اشاره به برگزاری موفق اولین جشنواره استعدادیابی تئاتر شهرستان بهاباد افزود: دومین جشنواره تئاتر شهرستان به زودی برگزار خواهد شد.