تقدیر فرماندار بهاباد از فرماندهی انتظامی بهاباد

تقدیر فرماندار بهاباد از فرماندهی انتظامی بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ رئیس شورای تأمین شهرستان بهاباد در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ضمن تشکر از تلاش های نیروی انتظامی شهرستان جهت حفظ نظم و امنیت در منطقه به فعالیت چند روز گذشته این نیرو در بحث برخورد با سوداگران مرگ اشاره نمود و گفت: با تلاش جان برکفان نیروی انتظامی و با اشراف اطلاعاتی، جلوی یک کاروان حمل مواد مخدر گرفته شد.

عباس اقبال ادامه داد: نیروی انتظامی موفق شد دو خودرو که از استان های همجوار آمده بودند بدون اینکه آرامش مردم بهم بخورد و کوچکترین آسیبی به نیروها برسد آنها را توقیف کنند؛ با این عملیات موفق آمیز، سوداگران مرگ فهمیدند این منطقه، منطقه ای نیست که کسی بتوانند با مواد مخدر از آن عبور کند.

فرماندهی انتظامی بهاباد در حاشیه این مراسم گفت: ماموران انتظامی بهاباد در یک عملیات ایست و بازرسی 102  کیلو گرم ماده مخدر تریاک را کشف کردند.

سرهنگ رحیم زاده ادامه داد: این مقدار ماده مخدر که در شیشه های نوشابه خانواده جاسازی شده بود از  یکدستگاه سواری پژوی 405 بدست آمد.

وی با بیان اینکه در این زمینه چهار متهم دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند گفت: در این عملیات، راننده خودرو به محض مشاهده مأموران از محل متواری شد که پس از به دام افتادن سه نفر از همدستان او، وی  نیز دستگیر شد.