تقدیر از کار آفرینان نمونه و موفق شهرستان بهاباد در مراسم نماز جمعه

تقدیر از کار آفرینان نمونه و موفق شهرستان بهاباد در مراسم نماز جمعهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت دهه مبارک فجر در مراسم نمازجمعه امروز، از 9 نفر کارآفرین نمونه و موفق شهرستان بهاباد با اهدا لوح تقدیر از طرف فرماندار و رئیس اداره تعاون کار و فاه اجتماعی شهرستان تجلیل بعمل آمد.

فرماندار و رئیس کمیته کارگری شهرستان بهاباد در حاشیه این مراسم گفت: به پاس مشارکت ارزشمند کارآفرینان در ایجاد اشتغال در شهرستان از این افراد تقدیر به عمل آمد.

عباس اقبال افزود: هر یک از این کارآفرینان علاوه بر اینکه برای خود ایجاد اشتغال نموده اند برای بین 5 تا 10 نفر دیگر در حوزه کاری خود ایجاد اشتغال نموده اند و این افراد را نیز بیمه نموده اند.

وی باتوجه به اراده جدی دولت در حمایت از کارآفرینان گفت:  بخش خصوصی یکی از ستون های اقتصاد مقاومتی است و باید با حمایت از کارآفرینان و شرکت تعاونی های شهرستان، زمینه توسعه و گسترش فعالیت آنها فراهم شود.

"محمد اشرفی" مدیرعامل شرکت کیمیاریل تالی، "سیدرضا حسینی" مدیر مجموعه پمپ بنزین سیدحسینی، "سیدمحمدرضا حسنی" مدیردبستان پسرانه غیردولتی افق، "قاآنی" مدیر شرکت نساجی قاآنی ریس بهاباد، "علی اکبر مهدیزاده"مدیر شرکت ایساتیس صنعت بهاباد، "مجید حسین زاده" مدیر واحد تولید شن و ماسه حسین زاد، "رضا حداد" مدیر شرکت تالی صنعت بهاباد و "علیزاده"مدیر فروشگاه یاس بهاباد از کارآفرینان نمونه بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.