تشکر و قدردانی فرماندار بهاباد از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

تشکر و قدردانی فرماندار بهاباد از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در یوم الله 22 بهمن بار دیگر شهرستان بهاباد همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، خون تازه ای بر پیکر پر بركت انقلاب اسلامی تزریق نمود و اقیانوسی از ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشت.

مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب های 37 ساله، پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید؛ مردم نشان دادند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرور شهر بهاباد، بخش های مرکزی و آسفیچ و اهالی روستاهای شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن که با حضوری گسترده تر از سال های قبل، همواره در صحنه حاضر بوده و نشان دادید به آرمان های امام راحل وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان حضرت آیت ا... الظعمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مستحكم تر از همیشه گام بر می دارید تشکر و قدردانی می نمایم.

ان شاءا... در امتداد این حماسه، در هفتم اسفند با وحدت و همدلی با حضور در پای صندوق های رأی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حماسه بزرگ دیگری خلق نموده و با انتخاب فرد اصلح باعث یأس و نومیدی دشمنان و خوشحالی و شعف دوستان این انقلاب و نظام شویم

.