تشکر و قدردانی فرماندار بهاباد از حضور باشکوه و تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

تشکر و قدردانی فرماندار بهاباد از حضور باشکوه و تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی با تبریک طلیعه‌ چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، از حضور باشکوه و بی سابقه مردم انقلابی شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی نمود.

 

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود بر شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد که در طلیعه‌ چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، باحضور تماشایی و گام های استوار خود در راهپمایی 22 بهمن، بار دیگر حماسه ای بی سابقه در تاریخ پرافتخار و زرین شهرستان بهاباد به ثبت رساندید. 
 
بی شک حضور چشمگیر و گسترده مردم شهرستان بهاباد همگام و همدل با ملت غیور ایران اسلامی در پایبندی و حمایت از آرمان های انقلاب، پیامی رسا و گویا برای استکباری جهانی که همه توان تبلیغی خود را متمرکز کرده بود تا این راهپیمایی را بی رونق و بر ضد ملت ایران تبدیل کند داشت و آن وحدت مردم در برابر مقابله با توطئه بیگانگان و فتنه گری منافقین بود.
 
اینجانب برخود لازم می دانم از حضور پرشور و حماسی مردم ولایتمدار و شریف شهرستان در شهر بهاباد، روستاهای بزرگ و کوچک بخش های مرکزی و آسفیچ که نشان از بصیرت و احساس مسئولیت مردم قدرشناس دارد تقدیر و تشکر نمایم؛ این حضور بی سابقه، وظیفه ما مسئولان را در خدمتگزاری بی منت به مردم سنگین تر نمود و خود را به کار و تلاش بیشتر در خدمت به مردم متعهد می دانیم. 
 
همچنین از حضور سراسر شور و شعور شما مردم انقلابی شهرستان، خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در ویژه برنامه ها و جشن های دهه فجر، از اعضای ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان و بخش های مرکزی و آسفیچ و همه کسانی که در اجرای برنامه های مختلف در شهر و روستاهای شهرستان نقش آفرینی داشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. 
 
در پایان ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بنیانگذار فرزانه انقلاب اسلامی، موفقیت و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی به آرمان های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم و انشاالله بتوانیم با اتحاد و همدلی شما مردم عزیز شهرستان، مسئولین و دولتمردان تدبیر و امید برای توسعه و رفاه اهالی شهرستان بهاباد گام برداریم.