تجلیل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت

تجلیل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهاباد، فرمانده بسیج ادارات شهرستان و جمعی از پاسداران این نهاد با فرماندار بهاباد دیدار و ضمن گرامیداشت هفته دولت، از زحمات فرماندار بهاباد تجلیل نمودند.

فرماندار بهاباد در ادامه این دیدار با تسلیت ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان و همچنین گرامیداشت هفته دولت و نکوداشت یاد و خاطره شهدای معزز دولت؛ همکاری و تعامل بسیج با دولت را یکی از عوامل مهم برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی دانست و گفت: نیروهای بسیجی یکی از نیروی خدوم و مردمی هستند و برای ما ارزشمند می باشند.

"محمدمهدی خانی زاده" نقش بی بدلیل این مجموعه انقلابی و مردمی را در عرصه های مختلف فرهنگی، سازندگی، محرومیت زدایی، را یادآور شد و گفت: مجموعه بسیج برای پیشبرد و بر طرف نمودن مشکلات شهرستان گام های موثری برداشته و دولت را در همه عرصه هایی که نیاز به کمک داشته یاری رسانده است.

وی در این رابطه تصریح کرد: به ویژه در شرایط امروز کشور که با شیوع کرونا ویروس با آن مواجه هستیم، نیروهای بسیجی جزو اولین کسانی بوده اند که دولت را همراهی کردند که از تلاش های این عزیزان قدردانی می کنیم.