تجلیل فرماندار بهاباد از کارکنان اورژانس115 شهرستان

تجلیل فرماندار بهاباد از کارکنان اورژانس115 شهرستانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز 26 شهریور 98 به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی فرماندار بهاباد به همراه شورای اسلامی شهر بهاباد، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سرپرست بیمارستان حکیم بهابادی با حضور در پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی گلشن زاده از نیرو‌های شاغل در اورژانس 115 بهاباد با اهداء لوح تقدیری تجلیل نمود.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های نیروهای خستگی ناپذیر اورژانس شهرستان گفت: اورژانس یکی از مهم ترین قسمت های درمانی و تاثیرگذار در حوزه سلامت است که در لحظات اولیه و شرایط سخت کاری به مردم خدمات درمانی ارایه می کند.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: فعالیت شما خادمان همیشه بیدار در طول شبانه رو سایه امنی برای مصدومان و بیماران و باعث ایجاد آرامش در میان شهروندان می شود که این خود کاری بزرگ و قابل تحسین است.

همچنین در نشستی مسائل و مشکلات اورژانس شهرستان مطرح و بر لزوم خدمات رسانی هرچه بهتر و سریع تر به مردم، استفاده از بخش خصوصی و بهینه سازی ناوگان اورژانس مورد تأکید قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ گردید.