تجلیل فرماندار بهاباد از پرستاران مرکز بهداشتی درمانی بهاباد

تجلیل فرماندار بهاباد از پرستاران مرکز بهداشتی درمانی بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد طی مراسمی که در مرکز بهداشتی درمانی بهاباد برگزار شد از پرستاران مرکز بهداشتی درمانی بهاباد تجلیل و قدردانی نمود.

فرماندار بهاباد در این مراسم ضمن تشکر از رئیس مرکز بهداشت و پرستاران شهرستان با بیان اهمیت و حساسیت کار پرستاران گفت: بهاباد نسبت به سایر مناطق استان منطقه ای محروم و دور افتاده است و امکانات آن نیز نسبت به مناطق نزدیک تر به استان کمتر می باشد.

وی ادامه داد: با این وصف توقع و مطالبه و حق مردم در رابطه با بهداشت و درمان نسبت به مناطق برخوردار فرقی ندارد و به همین دلیل فشار کار شما بیشتر از همکارانتان در دیگر مناطق است؛ لذا باید سعی کنید رضایت مردم جلب شود که در این صورت خداوند هم ازشما راضی خواهد بود.

"عباس اقبال" در ادامه ضمن تشکر از دکتر میرجلیلی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و هیات رئیسه دانشگاه نسبت به منطقه بهاباد گفت: امیدواریم اصل مشکل ما که که ارتقای مرکز بهداشت به بیمارستان هست حل شود تا به تبع آن خیلی از مشکلات بهداشت و درمان مردم شهرستان نیز حل شود.

وی از موافقت معاونت درمان وزارت بهداشت با ارتقاء این مرکز به بیمارستان خبر داد و گفت: مسئول محترم مرکز باید پیگیر این موضوع باشند.

اقبال در پایان اظهار امیدواری کرد: انشاا... به لطف خدا و با پیگیری های بعدی که داریم این مرکز بهداشت ارتقاء پیدا کند و خیلی از مشکلات شما و مردم حل شود.