تجلیل از دست اندرکاران و فعالین ستادهای گرامیداشت هفته دولت، دهه فجر، خدمات سفر و مدیریت بحران بهاباد

تجلیل از دست اندرکاران و فعالین ستادهای گرامیداشت هفته دولت، دهه فجر، خدمات سفر و مدیریت بحران بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ طی جلسه ای که در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد فرماندار بهاباد از دست اندرکاران و فعالین ستاد گرامیداشت هفته دولت، ستاد گرامیداشت دهه فجر، ستاد هماهنگی خدمات سفر در نوروز 93 و ستاد مدیریت بحران شهرستان در رابطه با بارش برف در دیماه 93 تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار بهاباد در این مراسم گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت عبادت است و بر اساس فرمایش بزرگان دین بعد از انجام واجبات و ترک محرمات خدمت به مردم در اولویت است.

"عباس اقبال" با اشاره به حدیثی از امام مجتبی(ع) دراصول کافی که سعی در حل مشکل برادر ديني را معادل نُه هزار سال عبادتی دانستند که شب های آن به تهجد و روزهای آن به روزه داري سپری شده باشد گفت: این پاداش خدمت به خلق خدا بخاطر خداست مخصوصاً در نظام مقدس ما که نظام اسلامی است و حاصل خون شهیدان و ایثارگرانی است که همه هستی خود را برای برپایی این نظام داده اند.

وی تشویق را یکی از نیازهای انسان عنوان نمود و ادامه داد: همه ما وظیفه داریم که زحمات یکدیگر را قدردانی کنیم.

اقبال با اشاره به حدیثی که اگر کسی که از مردم تشکر نکند از خداوند هم تشکر نمی کند گفت: پس در مرحله اول، ما تشکر را از خدا می خواهیم و خدا آن را اجر می دهد اما وظیفه ماست از همکار، همسر، فرزند و همسایه و خدمتگزان تشکر کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه اگر کسی از ما تشکر نکرد نباید دلسرد شویم گفت: اگرچه تشکر باعث دلگرمی می شود ولی کسی که برای خدا کار می کند عدم تشکر از وی نباید باعث دلسردی وی گردد و باید اجر خود را از خدا بخواهد.