تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 95 شهرستان بهاباد

تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 95 شهرستان بهابادصبح امروز با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از روسای ادارات و نهاد ها، مدیران، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن همایش های مجتمع ملاعبدالله بهابادی برگزار و از رتبه های برتر کنکور و رتبه های کشوری تجلیل شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم دانش آموزان را امید فردای مردم و جامعه دانست و از آنان خواست با امید به آینده و نشاط راه علم آموزی و پیمودن مراتب علمی را ادامه داده تا در آینده فرد مفیدی برای جامعه و شهرستان باشند.

عباس اقبال به دست آمدن این موفقیت ها را مرهون همت ، همراهی و همدلی فرهنگیان ، اولیاء و مسئولین شهرستان دانست و گفت که باید قدردان این تلاش های دانش آموزان و دانشجویان عزیز شهرستان باشیم

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، انتخابات را مظهر اقتدار ملت ایران دانست و اضافه کرد: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران بر دو پایه مهم و اساسی  مردم و اسلام بنا شده و همه ما وظیفه داریم با شرکت در انتخابات حافظ و نگاهبان این شجره طیبه باشیم.

حسن عبداللهیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز در این مراسم با تبریک این موفقیت ها به دانش آموزان، اولیاء، فرهنگیان و مسئولین شهرستان و نیز با ارائه آمار و ارقامی از نتایج کنکور سراسری سال 95 ، امتحانات نهایی متوسطه سال گذشته و رتبه های کشوری مسابقات فرهنگی -هنری دانش آموزان بهابادی از همراهی و همکاری همه مسئولین با آموزش و پرورش شهرستان تقیر و تشکر نمود.

در این مراسم علاوه بر رتبه های برتر کنکور سراسری رتبه های برتر استانی و کشوری مسابقات فرهنگی هنری سال قبل نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.