تجلیل از آموزشیاران ساعی و موفق نهضت سوادآموزی شهرستان بهاباد

تجلیل از آموزشیاران ساعی و موفق نهضت سوادآموزی شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته نهضت سواد آموزی در مراسمی با حضور معاون فرماندار و رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد از تعدادی از آموزشیاران نهضت سواد آموزی شهرستان بهاباد تجلیل شد.

این آموزشیاران در خصوص اجرایی شدن طرح شناسائی، جذب و آموزش افراد بیسواد گروه هدف شهرستان تلاش مستمر و چشمگیری داشته اند.

معاون فرماندار بهاباد در این مراسم ضمن تبریک هفته سواد آموزی بر ضرورت ریشه کنی بیسوادی در سطح جامعه تأکید نمود و گفت: نباید حتی یک نفر بیسواد در این شهرستان داشته باشیم.

"محمد هوشمند" با اشاره به اهمیت سواد آموزی گفت: آموختن سواد به اولیا دانش آموزان نیز ضمن مبارزه با جهل و بی سوادی زمینه توسعه و آبادانی بیشتر را  نیز فراهم می کند.

در ادامه رئیس آموزش و پرورش بهاباد با ارائه آماری از تعداد افراد بیسواد در شهرستان، تلاش و کوشش این عزیزان را قابل ستایش دانست و اظهار امیدواری کرد: انشاا... به زودی شاهد برگزاری جشن ریشه کن نمودن بیسوادی در شهرستان بهاباد باشیم.

لازم به ذکراست درششم دیماه 1359 به فرمان حضرت امام خمینی(ره)  نهضت سوادآموزی با رسالت ریشه کنی بیسوادی تأسیس گردید وهمه ساله از 6 تا 12 دیماه به عنوان هفته سوادآموزی برنامه هایی در این خصوص اجرا می گردد.