تجدید عهد مسئولین شهرستان بهاباد با آرمان های شهدا و امام راحل

تجدید عهد مسئولین شهرستان بهاباد با آرمان های شهدا و امام راحلبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر، فرماندار بهاباد و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان با حضور در کنار قبور مطهر شهدای دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، بار دیگر با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید بیعت نمودند.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر، سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حضور ما در محل بهشت شهدا، تجدید عهد با آرمان های امام راحل و راهی است که شهدای ما ادامه دادند.

عباس اقبال با بیان اینکه این راه با رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای همچنان به راه خود ادامه می دهد گفت: این انقلاب با ویژگی هایی که امام راحل می خواستند به پیش می رود. 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران، هم برای سعادت دنیا و هم برای سعادت آخرت مردم انجام شد؛ یعنی مردم از زیر بندگی غیر خدا آزاد شوند که این ویژگی روز به روز درحرکت انقلاب در حال نمایان تر شدن است؛ مردم هویت واقعی خود را پیدا کردند؛ جوان های ما احساس عزت می کنند؛ مردم احساس حرمت می کنند و می بینیم که هم در مسائل مادی و هم معنوی پیشرفت های چشمگیری داشتیم.

اقبال، با بیان اینکه بعضی از ما قدر این عظمتی که داریم نمی دانیم و در حقیقت چون ماهی در آب هستیم که در آب قرار دارد و قدر آن را نمی داند افزود:  سردمدران کشور در زمان رژیم پهلوی افراد ظالمی بودند که مردم را به هیچ می انگاشتند و مردم در سرنوشت کشور دخالت نداشتند.

وی به پیشرفت های کشور در تمامی عرصه ها اشاره نمود و گفت: امروز در بسیاری از مسائل اول منطقه هستیم و حرف برای گفتن داریم و در رابطه با مقام عملی کشور سازمان های علمی معتبر دنیا به آن اعتراف می کنند؛ ما که توان ساخت یک سوزن خیاطی را نداشتیم امروز کشور ما در بعضی از رشته های علمی جزء کشورهای اول دنیاست.   

فرماندار بهاباد با بیان اینکه انرژی هسته ای حق کشور ما بود گفت: ما خودمان می دانستیم و همه دنیا هم می دانست که انرژی هسته ای حق ماست و در مذاکرات اخیر، دشمن اعتراف کرد به حق ما؛ یعنی از آن اعتراف گرفتیم و تحمیل کردیم خواسته خود را به دشمن؛ دشمنی که دانشمندان ما را ترور می کرد امروز پذیرفت که ما حق داریم غنی سازی داشته باشیم.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان بهاباد با اشاره به تجاوز اخیر آمریکا به مرز آبی کشور گفت: استقلال کشور به جایی رسیده است که بتوانیم به خودمان جرأت دهیم با مستکبرترین و شرورترین دولت یعنی آمریکا که از نظر نظامی و اقتصادی اول است در تجاوز به مرز آبی کشور برخورد کنیم؛ ملت ایران به مرحله ای رسیده است که این عزت و قدرت را در خود احساس می کند.

عباس اقبال با بیان اینکه این کشور در راه آرمان ها، اصول و خط شهدا و امام راحل پیش می رود به انتخابات در پیش رو اشاره نمود و گفت: در انتخابات هیچ گروهی، هیچ حزبی صحبت از تحریم نمی کند؛ معنی آن این است که ملت، دولت، مسئولین، دستگاهها و احزاب به این نتیجه رسیده اند که باید با هم متحد باشند؛ وحدتی که شهیدان می خواستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما وارث خون شهدا هستیم و نباید آرمان های شهدا را فراموش کنیم؛ هدف شهدا خدمت به مردم بود و لذا ما باید خدمتگزار مردم باشیم و با دلسوزی و علاقه در صدد حل مشکلات مردم باشیم؛ هدف ما باید تحقق آرمان های شهدا و امام راحل باشد تا پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان(عج) داده شود.