تجدید بیعت فرماندار مسئولین و کارمندان ادارات شهرستان بهاباد با آرمانهای شهداء

تجدید بیعت فرماندار مسئولین و کارمندان ادارات شهرستان بهاباد با آرمانهای شهداءدر نخستین روز از هفته دولت فرماندار بهاباد به همراه مسئولین و کارکنان ادارات و نهاد های شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهرستان گرد هم آمدند و با خواندن زیارت عاشورا و فاتحه برای شهیدان دوران دفاع مقدس بار دیگر با ارمانهای شهداء و امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمودند و یاد و خاطره دولت مردان شهید رجائی و باهنر را گرامی داشتند.

 فرماندار بهاباد ضمن تبریک آغاز هفته دولت یاد و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت: اگر می خواهیم در کارها موفق باشیم باید همواره به عهدی که با شهداء بسته ایم پایبند باشیم و لحظه ای یاد و نام شهداء را فراموش نکنیم.

عباس اقبال با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با شعار عقلانیت در کار، تدبیر در مسائل اجرائی، اعتدال در مسائل سیاسی و امید بخشی آمده است خاطر نشان کرد: وظیفه ماست برای تحقق این شعار ها دولت را همراهی کنیم.

اقبال در ادامه به خدمات دولت یازدهم اشاره نمود و تصریح کرد: خدمات خیلی خوبی در دولت تدبیر و امید نظیر تثبیت قیمت کالاها و اجناس انجام شده است که این خود مهمترین کار دولت بود.

 وی یاد آور شد: همه ما باید در رفع مشکلات در سایه وحدت و همدلی تلاش کنیم  تا این شهرستان بتواند پیشرفت نماید.