تأکید فرماندار بهاباد بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان/ انقلاب اسلامی، کشور را در تمام زمینه ها مستقل کرد

تأکید فرماندار بهاباد بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان/ انقلاب اسلامی، کشور را در تمام زمینه ها مستقل کردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد با حضور فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه ما میراث دار خون شهدا هستیم، بر لزوم معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان تاکید کرد و گفت: شهیدان بهترین جوانان وطن بودند که رفتند تا استقلال، آزادی و هویت اسلامی کشور باقی بماند و لذا باید از ابزارهای جدید، خلاقانه و هنرمندانه برای معرفی دستاوردها و تبیین جایگاه انقلاب اسلامی استفاده شود.

عباس اقبال به تلاش دشمنان نظام اسلامی برای ایجاد ناامیدی در کشور اشاره نمود و گفت: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا نظام را ناکارآمد معرفی و حس ناامیدی را در جامعه القا نمایند؛ در حالیکه کشور ایران در بسیاری از زمینه ها بویژه زمینه های علمی و فناوری های روز پیشرفته و صنایع نظامی در سطح بالا و بعضاً رتبه های برتر جهان قرار دارد و دشمنان ما چه اعتراف بکنند و چه نکنند می دانند که انقلاب اسلامی، کشور ایران را در تمام زمینه های سیاسی، اقتصادی و دیگر مسائل مستقل کرد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلابی برخاسته از بطن مردم است،  بیان کرد: ایجاد اعتماد به نفس ملی و هویت اسلامی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ همچنین تقدس خدمت به مردم و حس خدمتگزاری در مسئولین از ثمرات انقلاب اسلامی است و به همین دلیل است که ارتباط تنگاتنگی میان مردم و مسئولان برقرار است و مردم خودشان را صاحب کشور می دانند و در مسائل کشور تشریک مساعی دارند.

اقبال بر مردمی بودن برنامه های دهه فجر تاکید کرد و افزود: باید از ظرفیت تشکل های مردم نهاد برای برگزاری برنامه های دهه فجر استفاده شود.

وی از کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد خواست: با برنامه ریزی مدون و اجرای برنامه های جدید و خلاقانه، استفاده از ظرفیت های مردمی، برگزاری مراسم های شاد در دهه فجر، این دهه را در ذهن مردم ماندگار کنند.

در این جلسه کمیته های 16 گانه این ستاد تشکیل و مسئولان آن معرفی شدند.

همچنین آقای حسین زینلی به عنوان دبیر این ستاد معرفی شد و مقرر شد مسئولین کمیته ها برنامه های خود را جهت جمع بندی به دبیرخانه این ستاد ارسال نمایند.