تاکنون 21 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهاباد ثبت نام کرده اند

تاکنون 21 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهاباد ثبت نام کرده اندبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ معاون فرماندار و مسئول ستاد انتخابات شهرستان بهاباد در سومین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی از ثبت نام 21 نفر داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

محمد هوشمند در مورد وضعیت ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بهاباد گفت: با گذشت سه روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان بهاباد یازده نفر داوطلب در بخش آسفیچ، هشت نفر در بخش مرکزی و دو نفر برای شهر بهاباد ثبت نام نهایی شده اند.

وی با بیان اینکه روند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بهاباد به خوبی پیش می رود افزود: ثبت نام تا 6 فروردین ماه سالجاری از ساعت 8 الی 16 در محل فرمانداری و بخشداری آسفیچ انجام می شود.

هوشمند باتوجه به اینکه داوطلبانی که مراجعه می کنند مدارک آنها ناقص می باشد به داوطلبان توصیه کرد تمام مدارک مورد نیاز همراه افراد باشد.

وی تأکید کرد: داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند تا در صورتی که پرونده آنها با مشکل مواجه بود بتوانند نسبت به رفع نواقص اقدام کنند.

گفتنی است اولین داوطلبی که برای شوراهای اسلامی در بخش مرکزی ثبت نام نموده است از اهالی روستای فضل آباد و در بخش آسفیچ از روستای بشکان بوده است.