بیست و دومین یادواره شهدای روستای بنیز شهرستان بهاباد برگزار شد

بیست و دومین یادواره شهدای روستای بنیز شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ بیست و دومین یادواره 22 تن از شهدای روستای بنیز شهرستان بهاباد با حضورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، امام جمعه، معاون فرماندار بهاباد و مسئول حراست فرمانداری، جمعی از خانواده‌های معظم شاهد، بسیجیان، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم گفت: عمده مشکلات اقتصادی کشور به دلیل نبود تکیه به ظرفیت‌های داخلی است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن رستگارپناه اظهار داشت: امروز آنچه داریم به تبع روح بلند و اندیشه‌های کارساز امام راحل است.
وی تصریح کرد: حضرت امام (ره) برای هر شخصیتی تمدن ‌ساز بود تا با اندیشه‌های بلند خود به جامعه بشری ثابت کتد که مکتب رهایی‌بخش اسلام است که می‌تواند بشریت را به راه سعادت هدایت کند.
وی با اشاره به اینکه پایه و ستون اصلی انقلاب ولایت فقیه است افزود: باید پشتیبان ولایت و رهبری باشیم تا ما ملت وم ردم دست از این اتحاد و همبستگی بر نداریم.
رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات دیگر کشور باید به دست مردم حل شود و مشکلات مربوط به بیرون نیست.

این فرمانده دفاع مقدس در رابطه با عبور از مشکلات اقتصادی کشور خاطرنشان کرد‌: مدیران اجرایی و مسئولان باید دست در دست هم بدهند تا از این مشکلات عبور کنیم زیرا در حال حاضر ما نیاز به خستگی نا‌پذیری شهید رجایی‌ها داریم نیاز به صدق نیت شهدا داریم، اینها هستند که کشور را از تمام مشکلات نجات می‌دهند.
وی با تأکید بر اینکه قوه قضاییه باید با مفاسد اقتصادی برخورد جدی کند تصریح کرد‌: قوه قضاییه ما باید به شدت با مفاسد اقتصادی با شفافیت برخورد کند تا این دست‌های فساد برای مردم رو شود، در این صورت مردم هم سختی را می‌پذیرند و با ناملایمات مبارزه می‌کنند.