به مناسبت روز زن؛ فرماندار بهاباد از بانوان همکار و همسران شاغل در فرمانداری تجلیل نمود

به مناسبت روز زن؛ فرماندار بهاباد از بانوان همکار و همسران شاغل در فرمانداری تجلیل نمودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد همزمان با ایام سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، از بانوان همکار و همسران شاغل در فرمانداری و بخشداری های مرکزی و آسفیچ با اهداء لوح تقدیری تجلیل نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار صمیمی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و فرزند ایشان حضرت امام خمینی(ره)، طی سخنانی به بیان جایگاه رفیع زن در فرهنگ اسلامی پرداخت و گفت: تربیت فرزندان و مدیریت خانواده، مهم ترین وظیفه بانوان است.

"محمدمهدی خانی زاده" با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم  از صبر وهمراهی همسران شاغل در فرمانداری و بخشداری های مرکزی و آسفیچ جهت خدمت به مردم و تحقق اهداف شهرستان تقدیر و تشکر نمود و گفت: همه باید با تمسک به سیره گرانسنگ حضرت زهرا، در هر جایگاهی که هستیم با جدیت و تعهد در راه توسعه شهرستان و اهداف نظام تلاش کنیم.

وی  ضمن دعوت از بانوان برای شرکت در انتخابات افزود: همه تلاش مجموعه همکاران فرمانداری و ستاد انتخابات در جهت برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است.

حسن ختام سخنان فرماندار بهاباد بیان جملاتی از دکترشریعتی بود و گفت: زن درکودکی درهای برکت را به روی پدرش می گشاید، درجوانی دین شوهرش را کامل می کند و هنگامی که مادرمی شود، بهشت زیر پای اوست.

در این دیدار که معاونین فرماندار بهاباد حضور داشتند، بانوان مشکلات و مطالبات خود را با فرماندار درمیان گذاشتند و در پایان با اهداء لوح تقدیر از سوی فرماندار مورد تجلیل قرار گرفتند.