بهره برداری از ۳۸ طرح در شهرستان بهاباد با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت

بهره برداری از ۳۸ طرح در شهرستان بهاباد با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد صبح امروز درچهارمین روز از هفته دولت 99 و با حضور استاندار یزد و هیأت همراه؛ ۳۸ طرح عمرانی، خدماتی، ورزشی، فرهنگی و آموزشی با اعتبار ۳۰۰ میلیار ریال در شهرستان بهاباد به بهره برداری رسید و همزمان با این طرح ها عملیات ساخت سه طرح هم آغاز شد.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: افتتاح آموزشگاه شش کلاسه شهید ابراهیمی روستای علی آباد با اعتبار 16 میلیارد ریال، زورخانه حضرت امیر المؤمنین(ع) بهاباد با اعتبار 8780 میلیون ریال، بند خاکی حوزه غرب بهاباد با اعتبار 10913میلیون ریال، فاز اول روشنایی بلوار شهید رفیعیان به طول سه کیلومتر از جمله پروژه هایی بود که امروز افتتاح شد.

وی یکی از مهمترین پروژه های استان یزد که ادامه عملیات آن کلید خورد، احداث جاده بهاباد دربند به طول 105 کیلومتر عنوان نمود و گفت: ادامه این پروژه که باعث خروج بهاباد از بن بست می شود و 12 سال است که متوقف شده بود، بالغ بر ۱۴۴۵ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

وی افزود: کلنگ زنی نیروگاه خورشیدی ده مگاواتی بهاباد با اعتبار 7 میلیون یور و راه روستایی ببروئیه به پرکان با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال را از دیگر پروژه هایی بود که عملیات احداث آنها شروع شد.