بهره‌برداری بهینه از ظرفیت روستاها نیازمند همت اهالی روستاها است

بهره‌برداری بهینه از ظرفیت روستاها نیازمند همت اهالی روستاها استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه‌ای  با محوریت اختصاص اعتبار به طرح‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بهاباد به ریاست خانی‌زاده فرماندار بهاباد و با حضور دهقان جانشین فرماندهی قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان و هیأت همراه، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، دبیرکمیته برنامه‌ریزی شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد.

در این جلسه در خصوص تخصیص اعتبار به پروژه‌های نیمه تمام و پروژه‌های جدید قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه الغدیر در روستاهای هدف در دهستان آسفیچ مورد بحث و تبادل نظر قرار و تصمیماتی اتخاذ گردید و مقرر شد پروژه‌های جدید دستگاه اجرایی تفکیک تا در این زمینه اعتباراتی در نظر گرفته شود تا با مشارکت این قرارگاه اجرا شود.

"محمدمهدی خانی‌زاده" هدف اصلی مسئولان را رفع نیازها و برطرف کردن مشکلات مردم عنوان نمود و با توجه به مزیت وجود قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات برای توسعه شهرستان استفاده نمود.

وی به توجه دولت تدبیر و امید به روستاها که باعث ماندگاری مردم در روستاها و جلوگیری از مهاجرت آنها شده است .

خانی زاده با بیان اینکه ظرفیت‌های موجود در روستا بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال در روستاها است گفت" تحقق این امر مستلزم همت اهالی روستاها است تا بتوان از ظرفیت‌های موجود در روستاها، بهره‌برداری بهینه صورت گیرد.