بهاباد باید به قطب علمی در استان تبدیل شود

بهاباد باید به قطب علمی در استان تبدیل شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته دولت، "حسن رزاقی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد به همراه معاونین این اداره با حضور در فرمانداری با " محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد دیدار و گفت و گو نمودند و هفته دولت را به وی تبریک گفتند.

فرماندار بهاباد و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با گرامیداشت یا و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، آموزش و پرورش را مهمترین نهاد در تعلیم و تربیت دانش آموزان و جايگاه رفيع این نهاد را در خدمت رساني و كسب رضايت عموم مردم بسیار مؤثر دانست.

"محمدمهدی خانی زاده" بر استفاده از ظرفیت های شهرستان در زمینه های علمی و اقتصادی تأکید نمود و گفت: امیدواریم بهاباد با تکمیل زیرساخت های مورد نیاز از جمله در بحث موزه علوم طبیعی، به قطب علمی در استان تبدیل شود.  

وی در این راستا بر تجهیز اردوگاه شهدای دانش آموز به امکانات و خدمات رفاهی، احداث رصد خانه در بهاباد باتوجه به تاریکترین منطقه خاورمیانه و پیگیری برای ایجاد رشته نجوم در دانشگاه آزاد بهاباد تأکید نمود.  

خانی زاده همچنین با اشاره به سفر چند روز پیش معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و بازدید از جاده اردوگاه شهدای دانش آموز صادق آباد گفت: در این بازدید قرار شد راه دسترسی به این اردوگاه زیرسازی و آسفالت شود.