بزرگداشت روز شهدا در گلزار شهدای بهاباد

بزرگداشت روز شهدا در گلزار شهدای بهابادبه مناسبت 22 اسفند روز "بزرگداشت شهدا" مراسمی با حضور امام جمعه بهاباد، فرماندار بهاباد، جمعی از مسئولین و خانواده معزز شهدا در محل گلزار شهدای بهاباد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

امام جمعه بهاباد در این مراسم برتکریم و تجلیل از خانواده های شهدا تاکید کرد و با بیان اینکه حفظ و حراست از ارزشهای انقلاب اسلامی از اهداف و آرمانهای بلند شهدا است گفت : شهدا و ایثارگران مایه عظمت و اقتدار نظام هستند.

حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در سالروز تاسیس بنیاد شهید در مراسمی اظهار داشت: همه هر آنچه را که امروز ایران اسلامی از آن برخوردار و کشور را به عنوان قدرتی تأثیرگذار در منطقه معرفی می‌کند ماحصل رشادت‌ها و خون‌های پاک مردان و زنان سلحشوری است که امنیت، اقتدار و آرامش کشور را در برابر دشمنان و بدخواهان تضمین کرده است.

وی با  اشاره به هجمه رسانه ای وجنگ همه جانبه دشمن خاطرنشان کرد: دشمن با مخاطب قراردادن مردم به خصوص جوانان سعی درفراموش کردن فرهنگ ایثار و شهادت دارد و باید دشمنان بدانند که فرهنگ ایثار وشهادت هرگز فراموش نخواهد شد .

حجت الاسلام بشکانی با بیان اینکه تاسیس بنیاد شهید از ابتکارات امام راحل(ره) است که دو وظیفه اساسی و عمده دارد افزود: یکی از وظایف بنیاد شهید  خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری و وظیفه دوم که به‌مراتب مهم‌تر است، فعالیت در حوزه فرهنگی ایثار و شهادت در جامعه است.

امام جمعه بهاباد تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از دغدغه های همه مسئولان در تمام سطوح اجرایی است زیرا ما هرچه داریم مدیون خانواده شهدا هستیم