برگزاری کارگاه کارآفرینی و مشاغل خانگی در شهرستان بهاباد

برگزاری کارگاه کارآفرینی و مشاغل خانگی در شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد؛ کارگاه کارآفرینی و مشاغل خانگی با هدف توجیه متقاضیان مشاغل خانگی با همکاری فرمانداری و جهادکشاورزی به مناسبت هفته کارآفرینی و با سخنرانی دکتر سید اسد ا... هاشمی مقدم از اساتید دانشگاه و از کارآفرینان موفق  استان در محل سالن اجتماعات جهادکشاورزی شهرستان برگزار شد.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد در این رابطه گفت: در این جلسه هاشمی مقدم ضمن ارائه تحلیل جامعی از وضعیت کار در استان، در خصوص چگونگی راه اندازی کسب و کارهای خرد متناسب با ظرفیت‌ها و پتانسیل های منطقه مطالبی را ارائه کرد.

 

«علی اصغر نوری شادکام» تصریح کرد: هدف اصلی این کارگاه آموزشی، آموزش قبل از انجام هر فعالیت توانمندسازی فرد جهت انجام طرح مورد نظرش می باشد.

 

وی با توجه به نامگذاری سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از طرف مقام معظم رهبری افزود: توجه دست اندرکاران حوزه اشتغال به مشاغل خانگی و ترویج و توسعه فرهنگ کار یکی از مصادیق بارز کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

این کارگاه با استقبال بسیار خوب متقاضیان مشاغل خانگی به ویژه بخش  کشاورزی مواجه  شد.

 

در آغاز برگزاری کارگاه حجة الاسلام توکلی متقاضی تسهیلات مشاغل خانگی به عنوان یک کارآفرین موفق و الگو در حوزه اقتصاد مقاومتی در روستای کمکوییه مطالبی در خصوص کارآفرینی برای حاضرین بیان کرد.