برگزاری همایش رأی اولی ها در بهاباد

برگزاری همایش رأی اولی ها در بهابادبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ همایش رأی اولی های بهاباد صبح امروز سه شنبه 29 بهمن 98 باحضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد و دانش آموزان پایه دوازدهم این شهر در محل دبیرستان دخترانه زینب(س) بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این همایش ضمن تبریک ورود دانش آموزان رأی اولی به عرصه انتخابات، حضور پرشور و آگاهانه رأی اولی ها را در انتخابات، ادامه دهنده مسیر عزت و پیشرفت کشور دانست.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه رأی اولی ها سفیران برگزاری انتخابات هستند، افزود: سهم مردم در آینده کشور از موضوعات مهم است و دانش آموزان مدیران آینده کشور هستند، به شرط اینکه از ابتدا با مطالعه وارد عرصه سیاسی و اجتماعی شوند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بهاباد حضور گسترده مردم و ورود نمایندگان اصلح به مجلس شورای اسلامی را، ضامن شتاب بیش از پیش روند توسعه و پیشرفت کشور عنوان نمود و دانش آموزان رأی اولی را به حضور آگاهانه در یازدهین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت نمود.

خانی زاده به اهمیت انتخابات و تأثیر رأی مردم در تضمین سرنوشت جامعه اشاره کرد و گفت: شما جوانان و رأی اولی ها در تحرک بخشیدن و ایجاد شور و نشاط جامعه برای شرکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه سال جاری نقش مهمی را می توانید ایفا نمایید.

در ابتدای این همایش مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با ارائه آماری از تعداد 450 نفری دانش آموزان رأی اولی مدارس بهاباد، هدف از برگزاری این نشست را جشن حق انتخاب و بلوغ سیاسی دانش آموزان پایه دوازدهم عنوان کرد.

"حسن رزاقی" با اشاره به انتخاب های متعدد انسان در دوران حیات، حضور آحاد مردم در انتخابات را در تعیین سرنوشت جامعه حائز اهمیت دانست.