برگزاری نشست هم اندیشی دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد

برگزاری نشست هم اندیشی دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه آزاد اسلامی بهابادبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ درآستانه انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس مجلس شورای اسلامی، نشست هم اندیشی دانشجویی با موضوع انتخابات و با حضور فرماندار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، اساتید و دانشجویان در محل دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این نشست به ویژگی انسان، که متفکر و صاحب اختیار است اشاره نمود و گفت: انتخاب یکی از مهمترین خصوصیات انسان است تا وقتی سر دوراهی و مجهلولات قرار می گیرد بهترین را برگزیند.

عباس اقبال ادامه داد: خداوند چون قدرت انتخاب را به انسان داده است  هر انسانی در قبال انتخاب هایی هم که می کند در پیشگاه خداوند پاسخگو می باشد.

وی به انتخاب ملت ایران که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد اشاره نمود و گفت: مردم به خاطر از بین بردن ظلم و ستم رژیم شاه و  پس از سرنگونی حکومت ظالم، جمهوری اسلامی را انتخاب کردند.

رئیس هئیت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد افزود: انتخابات ثمره انقلاب اسلامی و نعمتی است که امام و شهیدان به ما  ارزانی داشتند و امروز مردم از شورای روستا تا رهبری را انتخاب می کنند و در حقیقت انتخابات تبلور اراده و قدرت مردم است.

وی افزود: انتخابات در عین حال که یک تکلیف است، یک حق است که مردم علاوه بر انجام وظیفه شرعی و ملی خود، مطالبه و  نظر خود را با برگ رأی نشان می دهند.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان بهاباد حضور گسترده مردم در انتخابات را بسیار مهم عنوان نمود و گفت: این کشور و این نظام پشتوانه آن مردم هستند و به ابرقدرتها متکی نیست و ابرقدرت ها هم نمی خواهند این حکومت باشد؛ لذا مردم هستند که با ایثار خود این انقلاب را نگه داشته اند.

عباس اقبال با دعوت از دانشجویان برای شرکت در انتخابات گفت: هرچه رأی مردم بیشتر باشد، همکاری، محبوبیت و مقبولیت بیشتر مردم را از این نظام نشان می دهد و لذا مردم با حضور پرشور خود در انتخابات می توانند محاسبات دشمن را از بین ببرند و موجب یأس آنها شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر مردم در صحنه نبودند و از این انقلاب حمایت نمی کردند، این تحریم های ظالمانه که دشمنان این انقلاب بر علیه این کشور وضع کردند قطعاً شکست می خورد؛ اما به لطف خدا و به خاطر اینکه مردم پشت این انقلاب بودند محکم و استوار به راه خود ادامه می دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد هم در این مراسم گفت: انتخابات ایران، انتخاباتی است که اثر آن فقط ملی نیست بلکه اثر منطقه ای و بین المللی هم دارد.

محمد خادمی ادامه داد: چشم همه کارشناسان امور سیاسی دنیا به انتخابات ایران دوخته شده است تا ببیند این ملت چه کار می کند و نتیجه

آرا و بخصوص آمار شرکت کنندگان در انتخابات چقدر است؛ انتخابات یک شاخص برای سنجش حضور مردم و دفاع از انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.