برگزاری نشست خبرنگاران صدا و سیمای استان در شهرستان بهاباد

برگزاری نشست خبرنگاران صدا و سیمای استان در شهرستان بهابادجمعی از خبرنگاران صدا و سیمای شهرستان های استان به اتفاق معاونت اطلاعات و اخبار و مسئول امور اخبار شهرستان های صدا و سیمای مرکز یزد به منظور برگزاری نشستی جهت بررسی راهکارهای تولیدات خبری و ارتقاء سطح کیفی اخبار شهرستان ها به بهاباد سفر کردند.

فرماندار بهاباد در این نشست طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به خبر نگاران آزاد صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز یزد که به بهاباد سفر کردند مسائل و مشکلات پیش روی شهرستان از جمله: جاده بهاباد به بافق، نبود گاز، اشتغال جوانان حمل و نقل شهری و استانی مشکل آب آشامیدنی در روستاهای شهرستان و نداشتن پزشک متخصص و بیمارستان  مجهز به خاطر بُعد مسافت تا مر کز استان را بیان نمود.

وی همچنین با اشاره به جایگاه و موقعیت شهرستان بهاباد گفت: بهاباد دارای پتانسیل های خوبی است و می تواند شهرستانی رو به توسعه باشد.

وی با تقدیر از خبرنگاران رسانه ملی به جایگاه خبرنگار اشاره کرد و تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان به شمار می‌آیند.

در این نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد در سخنانی جداگانه به بیان ویژگی های شهرستان پرداختند و با تقدیر و تشکر از حضور خبرنگاران استان در بهاباد خواستار انعکاس بیشتر مسائل و مشکلات این شهرستان شدند.

معاون اطلاعات اخبار صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز یزد، در این نشست در سخنانی از همکاری و همراهی فرماندار و شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر بهاباد به خاطر تشکیل چنین جلسه ای قدردانی و از زحمات عباس حاتمی خبرنگار صدا و سیمای شهرستان به خاطر ارسال اخبار  قدردانی کرد.

جعفری خاطر نشان کرد فرماندار محترم شهرستان با کمک مسئولین مکانی جهت ساخت دفتر خبر بهاباد تهیه نمایند تا ان شاء الله در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی دفتر خبر در بهاباد باشیم و خبرنگاران بهتر بتوانند مسائل، مشکلات و اخبار خود را ارسال کنند.