برگزاری مراسم معارفه معاون فرماندار بهاباد، تودیع و معارفه بخشداران مرکزی وآسفیچ

برگزاری مراسم معارفه معاون فرماندار بهاباد، تودیع و معارفه بخشداران مرکزی وآسفیچبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد مراسم معارفه معاون فرماندار بهاباد، تکریم و معارفه بخشداران مرکزی و آسفیچ با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری، فرماندار، امام جمعه، رؤسای ادارات شهرستان، رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش های مرکزی و آسفیچ در محل سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهاباد برگزارشد.

در این مراسم "محمد هوشمند بهابادی" به عنوان معاون فرماندار بهاباد "علی اصغر خوش خوش آبادی" به عنوان بخشدار مرکزی و "علیرضا تیموری" به عنوان بخشدار آسفیچ معرفی شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری در این مراسم گفت: دولت تدبیر امید کار خود را با شعار امید و آرامش در سطح کشور شروع نمود و امروز می توانیم  بزرگترین دستاورد دولت را در سطح کشور بحث آرامش بخشی در جامعه و امید آفرینی در دل مردم قلمداد کنیم که مصداق روشن آن در استان یزد، شهرستان بهاباد می باشد.

دکتر محمدعلی طالبی افزود: همه تصدیق می کنند وضعیتی که امروز بسیار در شهرستان بهاباد حاکم است جوی آرام و امید بخش، محیطی صمیمی، همدل و با انگیزه مشترک برای  کار، تلاش و سازندگی است.

وی با اشاره به بی ثباتی که در مدیریت شهرستان و آن هم شهرستان جدیدی که نیاز به آرامش داشت گفت: تعدد تغییر مدیران ارشد شهرستان باعث شده بود ثبات و تمرکزی که باید روی کار و فعالیت و تلاش در مسئولین باشد وجود نداشته باشد.

 طالبی ادامه داد: به لحاظ مدیران خوبی که در استان مستقر شدند، فرماندار بومی شهرستان، همراهی و همیاری خوبی که همه مردم عزیز بهاباد و هماهنگی که بین مسئولین و شوراهای اسلامی شهرستان به وجود آمد باعث شد حرکت رو به رشد و در جهت  سازندگی برای شهرستان بهاباد صورت گیرد.

وی با اشاره به دستاوردهای خوبی که در طول یکسال گذشته در این شهرستان بوجود آمده گفت: این نتیجه آن است که همه به وظایف خودشان واقف شدند و  تمرکز روی مسئولیت های خودشان داشتند.

معاون سیاسی و امنیتی افزود: فرمانداری بهاباد محوریت بسیار خوبی به عنوان نماینده عالی دولت پیدا نموده است و به عنوان آخرین قدم برای ایجاد ثبات، قدم توسعه و پیشرفت شهرستان می باشد و با تدابیر و بررسی هایی که شده باعث شد یک تیم خوبی از مدیران بومی و مسلط به مسائل و اولویت های شهرستان بهاباد شکل بگیرد.

وی در پایان گفت: با این فضایی که اکنون ایجاد شده همه کمک کنیم و از حاشیه ها پرهیز نماییم تا روی اولویت های شهرستان متمرکز شویم.

در ادامه این مراسم فرماندار بهاباد هم در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم و قبولی عزاداریها در ماه محرم و تقدیر و تشکر از بخشداران سابق بخش مرکزی و بخش آسفیچ و توفیق و سلامتی برای بخشداران جدید؛ هدف از برگزاری مراسم توديع ومعارفه را تقدیر از مديران گذشته و سپردن مسئوليت خدمتگزاري به مدير تازه نفس و جديد دانست.

عباس اقبال مهمترین دغدغه خود را پس از انتصاب به سمت فرماندار بهاباد را انتخاب بخشداران عنوان و افزود: سعی کردیم افرادی انتخاب شوند که خوش سابقه، دلسوز و پیگیر مسائل مردم و متعهد به نظام و ولایت باشند و حتی الامکان بومی خود بخش ها باشند.

وی با اشاره به رضایتی که مردم از انتخاب بخشداران با این خصوصیات داشتند از بخشداران خواست با پیگیری مشکلات مردم، پاسخگوی این اعتماد آنها باشند.

اقبال خطاب به شوراهای اسلامی و دهیاران گفت: شهرستان بهاباد دارای مشکلات زیادی می باشد و بايد تلاش كنيم با همدلي و همراهي یکدیگر شرايط مناسبی را برای مردم  فراهم نماییم.

فرماندار بهاباد در رابطه با معاونت فرمانداری گفت:  باتوجه به اینکه بنای دولت بر این است که انتخاب نیروها از خود وزارتخانه باشد آقای هوشمند که نیروی جوان و دارای سابقه 15 ساله در بخشداری و فرمانداری می باشد انتخاب و انشاا.. بتوانیم مسائل و مشکلات شهرستان را با کمک یکدیگر حل نماییم.

در این مراسم سرپرستان سابق بخشداری های مرکزی و بخش آسفیچ، بخشدار سابق بخش آسفیچ گزارشی از فعالیت ها و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت را بیان نمودند.

همچنین در ادامه مراسم دو تن از اهالی بخش های آسفیچ و مرکزی در سخنانی از بخشداران سابق تقدیر و تشکر و برای بخشداران جدید آرزوی موفقیت نمودند و در پایان حکم بخشداران قرائت و به آنان اهداء گردید و از سرپرستان بخشداری ها تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد به یاد یک شهید برگزار می گردد و این جلسه به یاد شهید حاج یدالله طالبی پدر بزرگوار دکتر طالبی معاون سیاسی و امنیتی استانداری برگزار و به منظور ارج نهادن به مقام شهید با اهداء لوح سپاس از فرزند شهید تجلیل شد.