برگزاری مراسم مجازی اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد سلیمانی در بهاباد

برگزاری مراسم مجازی اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد سلیمانی در بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ آیین بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، همرزمان شهیدش و دانشجوی شهید امیرحسین قربانی بهابادی با حضور تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و مسئولین در محل مسجد انقلاب بهاباد با رعایت پروتکل های بهداشتی و پخش مراسم به صورت آنلاین در فضای مجازی برگزار شد.

امام جمعه بهاباد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت :  این شهید از سرمایه‌های مهم و ارزشمند مقاومت و فرماندهی بزرگ بود که برای اعتبار و  سربلندی ایران تلاش می‌کرد.

"حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی" با اشاره به اینکه این شهید الگوی کامل ولایتمداری است و معرفی سیره  او  کشور را در مقابل توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند، افزود : مکتب شهید باید بیشتر به مردم  معرفی شود.

وی بیان کرد: سردار سلیمانی در آرزوی شهادت بود و همیشه کلامش این بود «خدایا از تو می خواهم طوری شهید شوم که عضوی از من باقی نماند و در راه رضای تو جان دهم» و این خواسته نشان از دریا دلی سردار دل‌ها دارد.

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه امروز، اقتدار نظام در منطقه مرهون خون شهدای بزرگی چون شهید سلیمانی و محسن فخری زاده است، گفت: شهید سلیمانی فرزند به حق اسلام بود که نهال وجودش در بوستان امام راحل رشد کرد و تحت زعامت مقام معظم رهبری به شجره طیبه تبدیل شد.