برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در بهاباد به مناسبت هفته ناجا

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در بهاباد به مناسبت هفته ناجابه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد، صبح امروز شنبه 14 مهرماه 97 باحضور فرماندار بهاباد، امام جمعه موقت شهرستان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، فرماندهان انتظامی و بسیج و جمعی از مسئولین و خانواده های معظم شهدا در محل فرمانده انتظامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان این نیرو گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، نماد اقتدار و صلابت و جوهره اصیل و وجودی امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی، امنیتی پایدار برای شهروندان و سدی محکم برای مقابله با مخلان نظم و امنیت است.

"محمدمهدی خانی زاده" اظهارداشت: هفته نیروی انتظامی بهانه ای است برای گرامیداشت و پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری ها و جانفشانی های سبزجامگان نیروی انتظامی است که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت و دفاع از سرحدات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی شناسند.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی، حافظ امنیت، آسایش و آرامش مردم، مظهر اقتدار و نظم همراه با مهربانی، رأفت و رحمت اسلامی در جامعه است.

امام جمعه موقت بهاباد هم با تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت گفت: نیروی انتظامی پاسدار امنیت و اقتدار کشور است.

حجة الاسلام والمسلمین "محمد علی اخوان" با بیان اینکه یکی از بزرگترین وظایف نیروی انتظامی براساس سخنان فرماندهی معظم کل قوا، پاسداری از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است تصریح کرد: این نیرو همواره در تلاش بوده تا با اقتدار، قانون مداری، روز آمدی و تعالی فردی و سازمانی در راستای ارتقای افزایش اعتماد عمومی و امنیت پایدار کوشش کند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی و در تمامی حوزه ها سرآمد و مقتدر است.

سرهنگ دوم "هادی رحیم زاده" در ادامه به بیان خلاصه ای از عملکرد شش ماهه نیروی انتظامی شهرستان پرداخت و از تمامی کسانی که در این مدت یاریگر نیروی انتظامی در همه عرصه ها بودند تقدیر و تشکر نمود.

در پایان از سربازان، افسران و بازنشستگان این نیرو و خبرنگاران شهرستان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.