برگزاری جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهاباد روز پنجشنبه 10 مرداد98 باحضور معاونین فرماندار و اعضای این کمیته با محوریت جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد با گرامیداشت 12 تیرماه سالروز تشکیل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، از زحمات اعضا تقدیر و تشکر نمود.

"محمدهوشمند" تأکید کرد: موارد مشمول موضوع قاچاق و برخورد قانونی با پدیده قاچاق کالا در شهرستان توسط نهادهای ذیربط با جدیت رصد و برخورد قانونی و قاطع به عمل آید.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار نیز بر ضرورت شناسایی عوامل قاچاق کالا‌های اساسی و مقابله با قاچاق کالا تأکید و گفت: باید عزم و اراده قوی در شهرستان باشد و لذا هیچگونه کوتاهی از سوی نهادهای ذیربط پذیرفته نیست.

"حسین دشتی" در بخش دیگر سخنان خود مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یک وظیفه ملی و دینی دانست و اطلاع رسانی، آموزش و همکاری مردم در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز را مهم عنوان نمود.