برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد با محوریت برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، به ریاست فرماندار و با حضور کارشناس امور بانوان فرمانداری و رابطین بانوان ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار بهاباد در این جلسه با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) به نقش محوری و اساسی زن در خانواده اشاره نمود و گفت: مادر بودن و تربیت فرزند، اصلی ترین وظیفه زن می باشد که باید در اولویت باشد.

 

"محمد مهدی خانی زاده" افزود: بانوان در زمینه های متعددی مشغول به کار هستند و مسئولیت های اجتماعی آنان، گستره وسیع و باری مضاعف بر دوش آنها محسوب می شود.

 

وی حضرت زهرا(س) را الگویی منحصر به فرد برای تحکیم بنیان خانواده دانست و گفت: هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصتی جهت تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی است.

 

در ادامه بانوان حاضر در جلسه ضمن بیان نظرات و مشکلات بانوان در حوزه های اداری و شهرستان، پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص برنامه های هفته بزرگداشت زن بیان نمودند.

 

برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س)، تجلیل از بانوان ادارات، تجلیل از همسران و مادران شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی و کتابخوانی از برخی برنامه های هفته گرامیداشت زن در بهاباد می باشد.