برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای کارگروه در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد اولویت اصلی برنامه های شهرستان در سال جاری را توجه ویژه به مبحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی دانست و خواستار برگزاری منظم جلسات و پیگیری مصوبات کارگروه جهت اجرایی شدن آنها شد.

"محمدمهدی خانی زاده" تهیه بانک اطلاعاتی افراد جویای کار در شهرستان به منظور ساماندهی وضعیت اشتغال شهرستان را ضروری دانست و بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود جهت رفع مشکل بیکاری در این شهرستان شد.

در این جلسه مسئولین ادارات جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنعت و معدن، کمیته امداد و بهزیستی و تسهیلگر بنیاد برکت در شهرستان ضمن ارائه گزارشی اقدامات و برنامه های حفظ و ایجاد اشتغال در شهرستان را تشریح نمودند.

تهیه بانک اطلاعاتی نفرات جویای کار در شهرستان، پیگیری ویژه جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام اشتغال زایی به منظور بهره برداری تا پایان سال جاری و برنامه ریزی به منظور جذب حداکثری تسهیلات اشتغال پایدار و تسهیلات طرح های تولید و اشتغال ذیل بند الف تبصره 18 از برخی مصوبات این جلسه بود.