برگزاری جلسه پیگیری راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد/ عرضه بنزین سوپر در جایگاه سیدحسینی بهاباد

برگزاری جلسه پیگیری راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد/ عرضه بنزین سوپر در جایگاه سیدحسینی بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز دوشنبه 10 اردیبهشت 97 جلسه ای با حضور هوشمند مسئول حراست فرمانداری، دادور رئیس امور جایگاه های CNG استان یزد، علیپور معاون فنی عملیاتی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد و شفیعی رئیس شرکت نفت بافق و بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

 

در جلسه راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد توسط بخش خصوصی و همچنین پیگیری های انجام شده جهت اخذ مجوزها راه اندازی پمپ بنزین در بخش آسفیچ و دهستان جلگه بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

 

هوشمند در این جلسه با اشاره به محرومیت و فاصله ای که بهاباد تا شهرستان های اطراف دارد بر تسریع در راه اندازی جایگاه CNG تأکید نمود و گفت: راه اندازی این جایگاه باعث افزایش رفاه حال شهروندان و مسافران خواهد شد.

 

وی همچنین با ابراز رضایت از خدمات ارائه شده توسط تنها جایگاه پمپ بنزین بهاباد خواستار رسیدگی به مشکلات این جایگاه با نگاه ویژه شد.

 

شیفیعی رئیس شرکت نفت بافق و بهاباد نیز از تجهیز جایگاه پمپ بنزین بهاباد به 4 نازل بنزین سوپر خبر داد و گفت: در اولین هفته راه اندازی با استقبال خوب مردم مواجه بودیم به طوری که 15 هزار لیتر طی این مدت توزیع شد.