برگزاری جلسه هماهنگی شرکت در اولین نمایشگاه ملی توانمندی های روستائیان

برگزاری جلسه هماهنگی شرکت در اولین نمایشگاه ملی توانمندی های روستائیانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به منظور شرکت و معرفی توانمندی های روستائیان شهرستان بهاباد در نخستین نمایشگاه ملی توانمندی های روستائیان که در تهران برگزار می شود؛ جلسه ای با حضور معاون فرماندار بهاباد، بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بهاباد با بیان اینکه در این نمایشگاه روستاهای سراسر کشور شرکت خواهند نمود بر حضور فعال شهرستان بهاباد تأکید نمود و گفت:  باید از این نمایشگاه حداکثر استفاده جهت معرفی استعدادها و پتانسیل های مناطق روستایی شهرستان حاصل شود.   

"محمد هوشمند" با بیان اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با عنوان "روستا کانون ارزش آفرینی، تولید و اقتصاد مقاومتی"  از 14 لغایت 17 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و برای استان یزد 10 غرفه در نظر گرفته شده است که یک غرفه آن مربوط به بهاباد می باشد.

در ادامه جلسه دستورالعمل ارسالی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور جهت شرکت در این نمایشگاه توسط معاون فرماندار مطرح شد و  تصمیمات لازم برای معرفی هرچه بهتر توانمندی های روستائیان شهرستان در این نمایشگاه اتخاذ گردید.

گفتنی است نخستین نمایشگاه توانمندی های روستاییان از 14 لغایت 17 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران و به همت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور برگزار خواهد شد.