برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس و پروژه مهر در بهاباد

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس و پروژه مهر در بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس و اجرای پروژه مهر آغاز سال تحصیلی جدید به ریاست معاون فرماندار بهاباد و با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بهاباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با شروع بازگشایی مدارس گفت: جنگ تحمیلی دانشگاهی بود که توانست پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم کند و امروز دانش آموزان با دانش اندوزی و کسب معرفت در راه آبادانی کشور گام می دارند.

"محمد هوشمند" با تأکید بر همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان با آموزش و پرورش در پروژه مهر گفت: همه باید ضمن فضاسازی سطح شهر متناسب با هفته دفاع مقدس و هفته استقبال از مهر، در راستای اجرای هر چه بهتر و باشکوه تر برنامه های این هفته ارزشمند و همیشه ماندگار تاریخ انقلاب تلاش نمایند و نهایت همکاری جهت اجرای باشکوه برنامه های پروژه مهر در بازگشایی مدارس شهرستان را داشته باشند تا این روز در اذهان دانش آموزان ماندگار شود.

رئیس آموزش و پرورش بهاباد با بیان برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص بازگشایی مدارس گفت: اول مهر و بازگشایی مدارس فقط مختص آموزش و پرورش نیست بلکه یک جشن ملی و عمومی است که همه اقشار مختلف جامعه با آن در ارتباط هستند.

"حسن عبداله ئیان" تصریح کرد: انتظار داریم مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان در این برنامه ها حضور و مشارکت فعال داشته باشند.

در ادامه این جلسه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد برنامه های هفته دفاع مقدس و رئیس آموزش و پرورش بهاباد برنامه های پروژه مهر آغاز سال تحصیلی جدید را تشریح نمودند و سایر اعضای کمیته ها به بیان دیدگاه های خود در رابطه با برنامه های هفته دفاع مقدس پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.