برگزاری جلسه هماهنگی اقامه نماز ظهر عاشورا در بهاباد

برگزاری جلسه هماهنگی اقامه نماز ظهر عاشورا در بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه هماهنگی اقامه نماز ظهر عاشورا در بهاباد با حضور فرماندار و سایر مسئولین مرتبط در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار بهاباد ضمن تسلیت ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر، با اشاره به اهداف قیام امام حسین(ع) گفت: یکی از پیام های قیام امام حسین(ع) در روز عاشورا اقامه نماز اول وقت است و خواستار برگزاری آن به بهترین صورت ممکن شد.

عباس اقبال افزود: در سال‌های گذشته در روز عاشورا با همكاری سایر ادارت این فریضه مقدس به خوبی در شهرستان برگزار شد اما در این راستا نیاز به تلاش بیشتری می باشد.

در ادامه حاضرین در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مكان و نحوه برگزاری نماز ظهر عاشورا، استقرار وسایل مورد نیاز این روز از جمله سیستم صوتی، تأمین نظم و امنیت مراسم، برق جایگاه و سایر موارد مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

همچنین در این جلسه مقرر شد با همكاری تمام حاضرین و هیأت های مذهبی شهرستان نماز ظهر عاشورا در محل گلزار شهدای شهرستان اقامه شود.

لازم به ذکر است باتوجه به تقارن سیزده آبان با عاشورای حسینی، شعار استکبار ستیزی و همچنین قرائت قطعنامه 13 آبان بعد از اقامه نماز ظهر روز عاشورا انجام خواهد شد.