برگزاری جلسه مشترک فرماندار، امام جمعه و شورای اسلامی شهر بهاباد

برگزاری جلسه مشترک فرماندار، امام جمعه و شورای اسلامی شهر بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه مشترک فرماندار، امام جمعه و شورای اسلامی شهر بهاباد به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان در محل دفتر شورای اسلامی شهر برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه خوشبختانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه تلاش هایی که دشمنان بر علیه این انقلاب اسلامی انجام می دهند هر روز موفق تر می شود گفت: دشمن با جنگ روانی در صدد است این انسجام و اتحاد را بر هم بزند و برای رسیدن به اهداف خود از شبکه های اجتماعی بهترین استفاده را نموده است؛ لذا هوشیاری ما را می طلبد.

"عباس اقبال" افزود: باید مطابق قانون و طبق قوانین کشور حتی الامکان مشکلات را حل کنیم تا مردم نارضایتی نداشته باشند.

وی همچنین با اشاره به استفاده دشمن از شبکه های اجتماعی برای ایجاد ناامیدی و یأس در مردم گفت: مسائل و مشکلات با وجود همه مشکلات کشور دارد حل می شود و دشمن طوری تبلیغ می کند که دولت کاری انجام نمی دهد؛ لذا باید مرتب در کوره امید مردم دمیده شود و راهنمایی های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مد نظر قرار دهیم.

اقبال همچنین در خصوص پیگیری ها و کارهای صورت گرفته در سطح شهرستان و نتایج بسیار خوبی که با آرامش و اتحاد حاصل شده است و انشاا... مردم بهاباد به زودی شاهد به نتیجه رسیدن و اجرایی شدن آن خواهند بود از جمله بیمارستان، آب انتقالی، گازرسانی، گندله سازی و راه اندازی برخی ادارات از جمله فنی و حرفه ای و بیمه سلامت توضیحاتی بیان نمود.

امام جمعه بهاباد در این جلسه با بیان اینکه اگر دلسوزی که برای خود و خانواده داریم برای شهر هم داشته باشیم زودتر به اهداف این شهرستان خواهیم رسید گفت: کارهای خوبی که در چند ماه اخیر در این شهرستان صورت گرفته است نتیجه وحدت، همدلی و همزبانی مسئولین با یکدیگر می باشد.

حجت الاسلام سیف ا... دهقانی در خصوص آب انتقالی به شهرستان بهاباد گفت: آب شرب مردم بهاباد الحمدا... بهداشتی بود و انشاا... با این آبرسانی که به زودی وارد شبکه خواهد شد کمبودهای آن برطرف می شود و لذا مردم هم باید توجه داشته باشند که در مصرف آب صرفه جویی و مصرف بهینه باشد.

در ادامه جلسه در خصوص مسائل و مشکلات پیش روی شهرستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.