برگزاری جلسه مسئولین هیئت های مذهبی با فرماندار بهاباد

برگزاری جلسه مسئولین هیئت های مذهبی با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه مشترک مسئولین هیئت های مذهبی با حضور فرماندار  به منظور چگونگی برگزاری برنامه های عزاداری در ماه محرم در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) گفت: دشمن تمام تلاشش بر این است که محتوای عزاداری را از مردم بگیرد و قصد ایجاد اختلاف با روش های مختلف را دارد.

وی افزود: دشمن به دنبال تحریف عزاداری اباعبدالله و وارونه جلوه دادن آن و ایجاد آثار منفی برای عزاداری حضرت امام حسین(ع) است.

عباس اقبال با بیان تذکراتی در مورد رعایت نکات امنیتی، اخلاقی گفت: از هیأت ها و دسته های عزادار حسينی انتظار می رود با نيروی انتظامی همکاری داشته باشند و کاری نکنیم که دشمن از آن سوء استفاده کند و لذا می طلبد که مسئولان هیئت های مذهبی هوشیاری خود را در همه زمینه ها حفظ کنند.

وی همچنین بر اجرای عزاداری ها به صورت سنتی تأکید نمود.

در ادامه جلسه حجت الاسلام نیکخو مسئول نمایندگی فرهنگی تبلیغی بهاباد گزارشی از فعالیت های هیئت های مذهبی و مداحان و برنامه هایی که قبل از ماه محرم برای هر چه با شکوهتر برگزار شدن مراسمات انجام شده ارائه نمود و در پایان مسئولان هیئت های مذهبی در خصوص اجرای برنامه ها مطالبی را بیان نمودند.