برگزاری جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان بهاباد صبح امروز سه شنبه 25 آذرماه99 به ریاست فرماندار و با حضور برخی مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه ضمن تشکر از زحمات اعضای ستاد در بحث اعمال محدودیت ها و اجرای طرح محله محور سردار شهید سلیمانی، گزارشی از وضعیت اعمال محدودیت ها و کاهش مبتلایان در حال حاضر بیان داشت و بر ضرورت نظارت بیشتر بر محدودیت های ابلاغی در این هفته و روزهای منتهی به شب یلدا تأکید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" تصریح کرد: با کمرنگ شدن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در بین مردم، زمینه خطرات ورود به موج چهارم را در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان فراهم می کند.  

توزیع ماسک و اطلاع رسانی از طریق بلندگو در سطح محلات شهری و روستایی برای استفاده از ماسک، پلمپ واحدهای صنفی متخلف در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، ممنوعیت ترددهای غیر ضرور به بهشت محمدی بهاباد و جریمه 200 هزار تومانی برای متخلفان از مصوبات این جلسه بود.