برگزاری جلسه شورای ورزش شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی

برگزاری جلسه شورای ورزش شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه شورای ورزش شهرستان بهاباد صبح امروز 18 دیماه 97 به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شورای اسلامی شهر، بخشدار آسفیچ، جمعی از مسئولین هیأت های ورزشی و اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اهمیت ورزش و نقش آن در مسائل و مشکلات و خصوصاً در بحث های آسیب های اجتماعی بر هیچکس پوشیده نیست اظهار داشت: تحصیل، تهذیب و ورزش سه مقوله ای است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: اگر انسان ورزش نکند روحیه عبادت و کار در او زنده نمی شود پس هر چه که به آن پرداخته شود بازهم ارزش دارد.

نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صورت جلسه باید به شکل دقیقی در شورای ورزش شهرستان داشته باشیم تصریح کرد: در این صورت جلسه کارهایی که هر شخص باید پیگیری و دنبال کند به صورت دقیق مشخص باشد و در جلسه بعد عملکرد فرد مورد نظر خواسته شود.

محمدرضا صباغیان در ادامه با بیان اینکه در گذشته از هر پنج شهرستان خواستیم که مشکلات و پیشنهادات خود را در زمینه ورزش آن شهرستان مطرح کنند گفت: در جلسه ای که با وزیر ورزش داشتیم، قرار شد تا یک یا دو طرح از هر شهرستان تکمیل شود.

وی اضافه کرد: در آن جلسه وزیر محترم ورزش پانصد میلیون ریال برای شهرستان های بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در نظر گرفتند که این مبلغ به شهرستان ها واگذار و در زمینه های مورد نظر هزینه شد.

در ادامه در خصوص مسائل و مشکلات ورزشی شهرستان، هیأت های ورزشی و تکمیل زیرساخت های ورزشی بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.