برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد/ تجلیل از معلمان شاخص استانی شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد/ تجلیل از معلمان شاخص استانی شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال جاری صبح امروز پنجشنبه یکم خرداد99 به ریاست فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهرستان و سایر اعضاء در محل هنرستان دخترانه الزهرا تشکیل شد.

"محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه  تلاش ها و زحمات فرهنگیان شهرستان در ایام تعطیلی مدارس که باعث شد آموزش دانش آموزان تعطیل نشود را قابل ستایش و تقدیر دانست و بر ارتقاء زیرساخت ها و امکانات مدارس برای آموزش های مجازی تاکید نمود.

"حسن رزاقی" مدیر آموزش و پرورش بهاباد نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات و فعالیت های مدیریت آموزش و پرورش و مدارس شهرستان از آغاز انتشار ویروس کرونا و تعطیلی مدارس تا کنون ارائه نمود و فعالیت فرهنگیان در این ایام را ایثارگرانه و جهادی دانست.

در حاشیه این جلسه از آقایان "سید محمود میرابوالقاسمی" و "رضا زینلی" از فرهنگیان شهرستان بهاباد که موفق به کسب عنوان "معلم شاخص استانی" شده بودند تجلیل شد.

همچنین از دو سال همکاری و عضویت "محمد محب زاده" در شورای آموزش و پرورش به عنوان نماینده انجمن تجلیل به عمل آمد.

تشکیل کارگروه توسعه نیروی انسانی شهرستان، تعیین تکلیف فضاهای بلااستفاده آموزش و پرورش و کنترل و رصد میزان بیسوادی در بین جمعیت هدف شهرستان و جذب آنان به کلاس های سوادآموزی از جمله مصوبات جلسه بود.