برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در آستانه سفر رئیس جمهور به استان

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در آستانه سفر رئیس جمهور به استانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد صبح امروز شنبه  18 آبان 98 برای استقبال مردم و مسئولان از رئیس محترم جمهور در استان یزد و سفر نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان بهاباد، به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه بهاباد و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرمانداربهاباد دراین نشست به سفر ریاست محترم جمهور حجت الاسلام و المسملین دکتر "حسن روحانی"  به استان یزد اشاره کرد و اظهارداشت: انشاءا... سفررئیس جمهور به استان یزد منشاء خیر و برکاتی برای استان و مردم شهرستان بهاباد خواهد بود.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه مردم ایران نسبت به نظام و دولت وفادارند و علیرغم مشکلات معیشتی، در مناسبت ها و برنامه های مختلف حضور پرشوری دارند و نمی خواهند به کشور آسیبی برسد تصریح کرد: مردم شهرستان بهاباد همانند سایر شهروندان استان یزد آماده میزبانی از ریاست محترم جمهور و هیئت دولت هستند.

وی به سفر نماینده ویژه رئیس جمهور حجت الاسلام و المسملین "سید محمودعلوی" وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به شهرستان بهاباد اشاره کرد و گفت: وزیر اطلاعات به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور جهت بررسی، مسائل و مشکلات مردم به این شهرستان سفر می کنند.

خانی زاده مهمترین خواسته های شهرستان در سفر ریاست محترم جمهور و هیئت دولت به استان یزد را تکمیل جاده بهاباد ـ دربند ـ نایبند، کد دار نمودن پروژه احداث بیمارستان 96 تخت خوابی شهرستان بهاباد، تکمیل زیرساخت های بیمارستان حکیم بهابادی و کلینیک تخصصی آن، رفع مشکل تخصیص آب به صنایع و بخش کشاورزی به منظور رفع مشکل بیکاری، تعیین تکلیف ابهامات مرزی، دوبانده نمودن جاده بافق ـ بهاباد و صدور مجوز احداث شهرک صنعتی بهاباد اعلام نمود.

وی افزود: مشکلات و درخواست های مردمی به صورت مکتوب و درجریان سفر وزیر اطلاعات به ایشان ارائه می گردد تا تقدیم رئیس جمهور شود .

فرماندار بهاباد ضمن دعوت برای حضور گسترده مردم و مسئولین درمراسم استقبال و سخنرانی وزیر اطلاعات گفت: مراسم دیدار مردمی نماینده ویژه رئیس جمهور ساعت 11 صبح روز یکشنبه 19 آبان در محل مسجد جامع بهاباد همراه با اقامه نماز ظهر و عصر برگزار خواهد شد.

درادامه این نشست "حجت الاسلام علی اکبرابراهیمی بشکانی" امام جمعه بهاباد درسخنانی به سفرریاست محترم جمهوری به استان یزد و سفر نماینده ایشان به بهاباد، خواستار پیگیری مسائل کلان شهرستان شد و گفت: توجه به ساختارها و نوع نگرش به مسائل شهرستان می توانند توسعه پایدار را در شهرستان به وجود بیاورد.